btn didakticke pomucky

btn skladem a
btn 21dnu a

Prodejce didaktických pomůcek a nábytku do Mateřských škol

Náplň práce

  1. navolání schůzek na 4 dny v týdnu (cca. 2–4 hodin max.)
  2. návštěva školek cca 3–4 schůzky denně (v terénu od 9–13 hodin)

Plat

  • Minimálně 15 000 Kč při dosažení obratu 100 000 Kč bez DPH + Prémie 2 000 Kč na PHM – dopravné (provize je 15 % z objednávky)
  • Průměrný příjem 17–30 000 Kč

Podpora

  1. Zájemce o práci vezmu na ukázku s sebou do školek na jeden den.
  2. Předání kontaktů v daném regionu.
  3. Jednotýdenní zaškolení uchazeče
    • naučení navolávání schůzek
    • společná návštěva navolaných školek se zaučením prezentace
    • následné objednávky s postupným předáváním aktivit novému kolegovi
  4. Celý týden věnovaný zaučení, jde do provizí nového kolegy. Všechny provize jdou za ním.

Požadavky

  • Vlastní auto a chuť pracovat.
  • Není podstatný věk ani pohlaví, případně zdravotní stav – invalidní důchodce.
  • Komunikativnost!
Разработка платного шаблона Joomla